امروز: جمعه 7 مهر 1402
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

مقاله آشنایی با IP Telephony

مقاله آشنایی با IP Telephony دسته: الکترونیک و مخابرات
بازدید: 2 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 43 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 21

دانلود مقاله درباره ای پی تلفنی یا ip telephony

قیمت فایل فقط 9,100 تومان

خرید

*مقاله آشنایی باIP Telephony

مقدمه :

اگر معمولاً تماسهای تلفن راه دور دارید‌، این احتمال وجود دارد كه تاكنون بدون آنكه بدانید ، از IP Telephony  استفاده كرده باشید . IP Telephony كه در صنعت تحت عنوان (Voice-Over IP) VoIP شناخته می شود . انتقال تماسهای تلفنی بر روی یك شبكه دیتا ، نظیر یكی از چندین شبكه ای است كه اینترنت را تشكیل می دهند . در  حالیكه ممكن است چیزهائی در مورد VoIP شنیده اید ، آنچه احتمالاً تا كنون نشنیده اید این است كه بسیاری از شركتهای تلفن سنتی از آن برای برقراری ارتباط بین دفاتر منطقه ای خود استفاده می كنند .

شما در این تحقیق با VoIP و فن‌آوری كه آن را امكان‌پذیر می نماید ، آشنا خواهید شد . ما درباره پروتكلهای مهم VoIP ، سرویسهای مختلف فراهم شده و نرم افزارهای ارزان قیمت و یا حتی رایگانی كه به شما امكان می دهند از آن بهره ببرید ، صحبت خواهیم كرد .


Circuit Switching

سوئیچینگ مداری یك مفهوم بسیار ابتدائی است كه برای مدتی بیش از 100 سال در شبكه های تلفن مورد استفاده بوده است . آنچه روی می دهد این است كه وقتی یك تماس تلفنی بین دو طرف برقرار می شود ،‌ارتباط در تمام مدت تماس حفظ می شود . از آنجائیكه شما دو نقطه را در هر دو جهت به یكدیگر مرتبط می كنید ، به این ارتباط یك مدار (Circuit) گفته می شود .

این شالوده (Public Switched Telephone Network)PSTN نام دارد .

قیمت فایل فقط 9,100 تومان

خرید

برچسب ها : IP Telephony , ای پی تلفنی , برق و الکترونیک , مخابرات , دانلود , دانلود مقاله , دانلود تحقیق , دانلود پایان نامه , VoIP , VoiceOver IP , انتقال تماس های تلفنی , شبکه دیتا , فناوری وو ای پی , سوئیچینگ مداری , شالوده

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر