امروز: یکشنبه 7 خرداد 1402
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

نمونه انجام شده تست نئو - نمونه تفسیر آزمون نئو (نمونه اول)

نمونه انجام شده تست نئو - نمونه تفسیر آزمون نئو (نمونه اول) دسته: روانشناسی و علوم تربیتی
بازدید: 1 بار
فرمت فایل: docx
حجم فایل: 33 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 13

نمونه تفسیر آزمون نئو 240 سوالی نمونه آزمون neo

قیمت فایل فقط 6,000 تومان

خرید

تعداد صفحات: 13

نوع فایل: WORD

قسمتی از متن:

مشخصات ازمودنی

معاینه وضعیت روانی

تشخیص پنج محوری DSM-IV-TR

آزمون NEO:

1-عبارت های بدون پاسخ

2-کنترل اعتبار

3-محاسبه نمرات مقیاس ها و شاخص ها

4-توصیف کلی شخصیت بر مبنای عوامل 5 گانه

5-تفسیر تفصیلی

6-همبسته های شخصیتی

7-فرضیه های بالینی و دلالت های درمانی

8-ثبات پروفایل

9-گراف های سبك شخصیتی

توصیف کلی شخصیت بر مبنای عوامل 5 گانه

این فرد دارای درجۀ بسیار بالایی از بی ثباتی هیجانی نیز است. داشتن احساسات منفی همچون ترس، غم، برانگیختگی، خشم، احساس گناه، احساس كلافگی دائمی و فراگیر مبنای مقیاس عصبیت(N) را تشكیل می دهند، در هر صورت N در برگیرندۀ عناصری بیش از آسیب پذیری به ناخوش احوالی روان شناختی است. فرد دارای نمره خیلی بالا در N، به احتمال بیشتری دارای باورهای غیرمنطقی است و قدرت كمتری در كنترل تكانه ها دارد و درجه های انطباق ضعیف تری با دیگران و شرایط فشار روانی را نشان می دهد. همچنین فرد دارای نمره خیلی بالا در این شاخص ممكن است در معرض خطر ابتلا به برخی از اختلالات روانی باشد.

آزمودنی موردنظر در شاخص برون گرایی نمره پایینی گرفته است. برون گراها افرادی اجتماعی هستند. افزون بر دوستدار دیگر بودن و تمایل به شرکت در اجتماعات و میهمانی ها، این افراد در عمل قاطع، فعال و حراف یا اهل گفتگو هستند. این افراد هیجان و تحرک را دوست دارند و برآنند که به موفقیت در آینده امیدوار باشند.

نمرة فرد در مقیاس توافق پایین می باشد که نشان می دهد فردی بدگمان و مظنون به دوستی بوده و نگرش مثبتی به ماهیت انسان ندارد. از دیگر ویژگی های این افراد وادار کردن دیگران برای انجام کارها طبق خواستة خود می باشند و نیاز های خود را مقدم بر نیاز های یگران می دانند. وی آماده برای رقابت با دیگران برای نظرات خود می باشد. این افراد بیشتر عمل گرا هستند.

نمرة فرد در مقیاس بازبودن خیلی بالا می باشد که با ویژگی های همچون : فردی که رویاپردازی را وقت تلف کردن دانسته و دارای تصورات محدودی است. او همانند بیشتر افراد به زیبایی، موسیقی، هنر ، شعر، و طبیعت اهمیت می دهد و واکنش های احساسی و هیجانی او دارای تنوع و شدتی در حد متوسط است. وی از فعالیت های جدید و متنوع لذت می برد و نیاز شدیدی به تنوع در زندگی دارد. او دارای درجه های بسیار بالایی از کنجکاوی های ذهنی است و در باورهای اخلاقی، سیاسی و اجتماعی خود میانه روست.

سرانجام اینكه نمره های این فرد در شاخص وجدانی بودن، پایین است. مردان دارای نمرۀ در این دامنه، در حد کمی از نیاز برای موفقیت قرار داشته و می توانند برای استفاده از تفریحات، كارهای خود را كنار بگذارند. و آنها در حد پایینی دارای برنامه و سازماندهی رفتار خود هستند و در كارها قابل اعتماد نبوده و دارای درجه های پایینی از نظم درونی و پیگیری كارها هستند.

قیمت فایل فقط 6,000 تومان

خرید

برچسب ها : نمونه آزمون شخصیت نئو , نمونه تفسیر تست نئو , نمونه تفسیر نئوت , فسیر آزمون نئو 240 سوالی , تفسیر آزمون نئو فرم بلند , تفسیر neo , تفسیر آزمون neo , تفسیر تست neo , تفسیر آزمون neo فرم بلند , تفسیر پرسشنامه neo , تفسیر پرسشنامه neopir , نمونه انجام شده تست نئو , نمونه انجام شده آزمون نئو , نمونه اجرا شده تست نئو , نمونه اجرا شده آزمون نئو , نمونه تفسیر آزمون نئو

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر