امروز: یکشنبه 21 خرداد 1402
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

نمونه شرح حال روانشناسی - نمونه شرح حال نویسی در روانشناسی

نمونه شرح حال روانشناسی - نمونه شرح حال نویسی در روانشناسی دسته: روانشناسی و علوم تربیتی
بازدید: 2 بار
فرمت فایل: docx
حجم فایل: 830 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 15

نمونه شرح حال نویسی در روانشناسی نمونه مصاحبه بالینی pdf نمونه مصاحبه بالینی افسردگی pdf

قیمت فایل فقط 6,500 تومان

خرید

تعداد صفحات: 15

نوع فایل: WORD

قسمتنی از متن:

فهرست

مشخصات فردی

شكایت عمده

سابقه بیماری فعلی

بیماری قبلی

سابقه یا شرح حال شخصی

معاینه وضعیت روانی

توصیف كلی

خلق و عاطفه

تكلم

اختلالات دركی

تفكر

نظام حسی و شناخت

آگاهی و سطح هشیاری

توجه و تمرکز

كنترل تكانه

قضاوت و بینش

قابلیت اعتماد

خلاصه یافته های مثبت

تشخیص پنج محوری DSM-IV-TR

پیش آگهی

فرمول بندی روانپویایی

توصیه ها

معاینه وضعیت روانی توصیف كلی

ظاهر: وضع بیمار ناآراسته و نامرتب بود. حالت ووضعیت اندام هنگام مصاحبه خمیده رو به پایین بوده و به ندرت تماس چشمی برقرار می نمود. توازن اندامی نداشته و جانب چپ بدن خود را فرو می انداخت. سنخ بدنی بیمار نسبتا از لحاظ قد و وزن متوسط بود. بیمار از لحاظ نظافت، استحمام و بهداشت عمومی ناآراسته به نظر می رسید. مریض حال و رنجور، ناراحت و پیرنما به نظر می رسید. از سن واقعی مسن تر به نظر می رسید. در حین مصاحبه بالینی ادا و اطوار، رفتار كلیشه ای، و ستیزه جویی نداشته ولی از لحاظ سایكوموتور بسیار كنده بوده. طرز راه رفتن و حركت نمودن كند بوده. كندی روانی – حركتی و كندی عمومی حركات بدن مشهود بود. نگرش بیمار نسبت به مصاحبه گر بی تفاوت بوده و بی حال و بی احساس به نظر می رسید. در مصاحبه همكاری كننده بود. سطح تفاهم و برقراری راپورت خوب بود.

خلق و عاطفه

خلق بیمار بسیار پایین بوده كه در طول مدت مصاحبه مشهود بود و نوسانات كمی را نشان می داد. خلق افسرده، درمانده و همراه با احساس پوچی و گناه بود. بیمار خود را تحقیر می نمود و خلق نوسانداری را نشان نداد.

بیمار عاطفه ای محدود و كند داشت. در حدود شدت عاطفه و هیجان كاهش بارزی نشان می داد و جلوه هیجانی وی كاهش یافته بود. بیمار برای شروع، ادامه دادن، یا قطع یك پاسخ هیجانی ناتوان به نظر می رسید. عاطفه بیمار با خلق وی هماهنگ بوده و در مجموع افسرده بود.

قیمت فایل فقط 6,500 تومان

خرید

برچسب ها : نمونه مصاحبه تشخیصی در روانشناسی , نمونه مصاحبه بالینی , نمونه شرح حال روانشناسی , یک نمونه مصاحبه روانشناسی , نمونه مصاحبه بالینی تکمیل شده , نمونه فرم تکمیل شده شرح حال , یک نمونه مصاحبه روانشناسی , نمونه فرم تکمیل شده شرح حال , نمونه فرم تکمیل شده مصاحبه , شرح حال روانشناسی بالینی , نمونه گزارش روانشناسی , نمونه شرح حال نویسی در روانشناسی , نمونه شرح حال ک

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر