امروز: پنجشنبه 13 مهر 1402
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

دانلود گزارش آزمایش تعارض

دانلود گزارش آزمایش تعارض دسته: روانشناسی و علوم تربیتی
بازدید: 1 بار
فرمت فایل: docx
حجم فایل: 11 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 3

دانلود گزارش آزمایش تعارض دانلود گزارش آزمایش تعارض دانلود گزارش آزمایش تعارض دانلود گزارش آزمایش تعارض دانلود گزارش آزمایش تعارض

قیمت فایل فقط 31,200 تومان

خرید

آزمایش تعارض

در این آزمایش به بررسی واکنش انسان در شرایط تعارض محرّک ها می پردازیم. این آزمایش را با وسیله ای ساده انجام می دهیم که تعارض نگار نام دارد.

مقدمه:

در زندگی روز مرّه و در موضوعات جزئی و کلی و بزرگ و کوچک گاه به موقعیت هایی  بر می خوریم که در آن چند محرّک همزمان پیش می آید و باید به یکی از آن ها  پاسخ داد. هر کس باید این قدرت را داشته باشد تا در چنین موقعیت هایی تصمیم  بگیرد و راه درست و صحیح را انتخاب کند.

تعارض انواع مختلفی دارد؛

تعارض مثبت، مثبت : جایی است که دو محرّک مثبت همزمان پدید آید و انسان نیازمند آن باشد که به یکی پاسخ  دهد. یعنی  باید انتخاب کرد که گزینه الف را انتخاب کرد یا ب ( با فرض اینکه هر دو مطلوب باشد). مثل شخصی که پیشنهاد کار در دو جای مختلف و همزمان به او شده است.

تعارض منفی، منفی : جایی است که شک و تردید در انجام ندادن دو کار باشد یا به عبارت دیگر یعنی باید انتخاب  کرد که از گزینه الف خودداری کرد و گزینه ب را انجام داد یا از گزینه ب فرار کند و گزینه الف را انجام دهد ( با این فرض که هر دو گزینه مورد نفرت است). مثل محکومی که در شیوه مجازات خود مخیّر است.

کاملترین فایل در سطح اینترنت میباشد

بعد از پرداخت لینک دانلود برای شما به نماش در خواهد آمد

قابل ویرایش می باشد

قیمت فایل فقط 31,200 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود گزارش آزمایش تعارض

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر