امروز: یکشنبه 7 خرداد 1402
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

تحقیق با موضوع شبکه های پرسرعت

تحقیق با موضوع شبکه های پرسرعت دسته: کامپیوتر و IT
بازدید: 1 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 48 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 89

تحقیق با موضوع شبکه های پرسرعت 89صفحه قالب ورد قابل ویرایش

قیمت فایل فقط 64,800 تومان

خرید

توضیحات:

تحقیق با موضوع شبکه های پرسرعت

89صفحه قالب ورد قابل ویرایش

بخشی ازمتن:

خلاصه وضعیت (سابقه)
شبكه اینترنت در طول عمر بیست و پنج ساه خود همواره به نحوی پیشرفت نموده است. كه بتواند نیازهای روزافزون شبكه‏های Jpocket switched شبكه هایی كه در آنها ابتدا پیام اولیه به قسمتهای كوچكتری تقسیم شده آنگاه این قطعات كوچك در به مقصد به یكدیگر پیوسته و پیام  نهایی را تشكیل می دهند.م.[ این شبكه به دلیل دارا بودن هزینه های اندك و معدود و قابلیت اطمینان بالا و سهولت تعمیر و نگهداری و همچنین نصب به نحوی چشمگیر گسترده شده و بخش بزرگی از شبكه جهانی اترنت و ترافیك وابسته به شبكه‏های اترنت ختم می گردد. از سوی دیگر به دلیل رشد روز افزون میزان سرعت شبكه‏های كامپیوتری، شبكه اترنت نیز همگام با افزایش سرعت رشد یافته و درجهت همسویی با این رشد سرعت پیشرفت نموده است.
شبكه های استاندارد یك گیگابیتی اترنت هم اكنون به بوته فراموشی سپرده شده اند و اصولاً شبكه های كوچك فعلی اترنت در سطح وسیعتر و در محدوده میان ابر شهرها گسترش یافته و مورد استفاده قرار می گیرند و در نهایت اینكه شبكه‏های سریع 10 گیگابیتی در حال تكامل می‏باشند. این رشد روز افزون نه تنها به دلیل افزایش ترافیك ارتباطات بلكه به دلیل افزایش وسایل و تشكیلاتی با پهنه باند وسیع دربازار مصرف بوجود آمده است.
اصولاً سیستم اترنت 10 گیگابایتی با سیستم های استاندارد قدیم تفاوت دارد چرا كه این شبكه تنها به استفاده از فیبرهای نوری و تنها در مد Full-duplex فعالیت نموده و این بدان مفهوم است كه نیاز به اجرای پروتوكولهای برخورد اطلاعات دیگر ضرورتی ندارد. می توان شبكه اترنت را تا سطح 10 گیگابیت در ثانیه گسترش داد اما باید بدانید كه در نهایت این شبكه باز هم شبكه اترنت باقی خواهد ماند و همچنان از فرمت Packet پیروی خواهد نمود و كلیه امكانات فعلی به سیستم های جدید منتقل خواهند گردید.

خلاصه وضعیت (سابقه) شبكه اینترنت در طول عمر بیست و پنج ساه خود همواره به نحوی پیشرفت نموده است. كه بتواند نیازهای روزافزون شبكه‏های Jpocket switched شبكه هایی كه در آنها ابتدا پیام اولیه به قسمتهای كوچكتری تقسیم شده آنگاه این قطعات كوچك در به مقصد به یكدیگر پیوسته و پیام  نهایی را تشكیل می دهند.م.[ این شبكه به دلیل دارا بودن هزینه های اندك و معدود و قابلیت اطمینان بالا و سهولت تعمیر و نگهداری و همچنین نصب به نحوی چشمگیر گسترده شده و بخش بزرگی از شبكه جهانی اترنت و ترافیك وابسته به شبكه‏های اترنت ختم می گردد. از سوی دیگر به دلیل رشد روز افزون میزان سرعت شبكه‏های كامپیوتری، شبكه اترنت نیز همگام با افزایش سرعت رشد یافته و درجهت همسویی با این رشد سرعت پیشرفت نموده است.شبكه های استاندارد یك گیگابیتی اترنت هم اكنون به بوته فراموشی سپرده شده اند و اصولاً شبكه های كوچك فعلی اترنت در سطح وسیعتر و در محدوده میان ابر شهرها گسترش یافته و مورد استفاده قرار می گیرند و در نهایت اینكه شبكه‏های سریع 10 گیگابیتی در حال تكامل می‏باشند. این رشد روز افزون نه تنها به دلیل افزایش ترافیك ارتباطات بلكه به دلیل افزایش وسایل و تشكیلاتی با پهنه باند وسیع دربازار مصرف بوجود آمده است.اصولاً سیستم اترنت 10 گیگابایتی با سیستم های استاندارد قدیم تفاوت دارد چرا كه این شبكه تنها به استفاده از فیبرهای نوری و تنها در مد Full-duplex فعالیت نموده و این بدان مفهوم است كه نیاز به اجرای پروتوكولهای برخورد اطلاعات دیگر ضرورتی ندارد. می توان شبكه اترنت را تا سطح 10 گیگابیت در ثانیه گسترش داد اما باید بدانید كه در نهایت این شبكه باز هم شبكه اترنت باقی خواهد ماند و همچنان از فرمت Packet پیروی خواهد نمود و كلیه امكانات فعلی به سیستم های جدید منتقل خواهند گردید.

فهرست برخی ازمطالب:

مقدمه

پروژه اترنت 10 گیگابیتی

اترنت 10 گیگابیتی

جدول زمان استانداردها:

استاندارد شبكه اترنت 10 گیگابیتی

وضعیت اترنت 10 گیگابیتی در بازار فروشی:

شبكه اترنت 10گیگابیتی در شهرها بزرگ (ابرشهرها)

شبكه اترنت 10 گیگابیتی در شبكه های محلی

شبكه اترنت 10 گیگابیتی درمراكز ذخیره اطلاعات شبكه

واژه نامه

قیمت فایل فقط 64,800 تومان

خرید

برچسب ها : تحقیق با موضوع شبکه های پرسرعت

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر