امروز: شنبه 1 مهر 1402
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

تحقیق با موضوع برنامه نویسی خطی

تحقیق با موضوع برنامه نویسی خطی دسته: کامپیوتر و IT
بازدید: 1 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 19 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 28

تحقیق با موضوع برنامه نویسی خطی 28صفحه قالب ورد قابل ویرایش

قیمت فایل فقط 32,500 تومان

خرید

توضیحات:

تحقیق با موضوع برنامه نویسی خطی 

28صفحه قالب ورد قابل ویرایش

بخشی ازمتن:

کاربردها
دیدگاه اساسی دارای کاربردهای مهم در زیر برنامه نویسی خطی است. یکی از این کاربردها شامل روش ساده سازی تجدید نظر شما می باشد. همانطور که در بخش قبلی (جدول 8-5) شرح داده شد. این روش از   برای محاسبه خود   فراتر می رود.
کاربرد دیگر شامل تفسیر قیمت های سایه   که در بخش 7-4 شرح داده شده میس باشد. دیدگاه پایه نشان میدهد که   (مقدار z برای راه حل بهینه) زیر است.
بنابراین برای مثال:
برای مسئله شرکت ویندوز گلاس می باشد. این معادله فوراً تفسیر مربوط به مقادیر yi را که دربخش 7-4 آمده است ،را نشان میدهد.
گروه دیگر کاربردهای مهم شامل عملکردهای پیش بهینه سازی (تکنیک بهینه سازی مجدد ، تجزیه و تحلیل حساسیت ، برنامه نویسی خطی پارامتری شرح داده شده دربخش 7-4) می باشد، که تاثیر ایجاد یک یا چند تغییر در الگوی اصلی را مورد بررسی قرار می دهد. فرض کنید که روش ساده سازی برای به دست آوردن یک راه حل بهینه (و نیز s,y) برای الگوی اصلی به کار برده می شود و سپس این تغییرات صورت می گیرد. اگر توالی مشابه عملکردهای جبری برای جدول اوسید بازبینی شده به کار رود. تغییرات حاصل در جدول نهایی چه خواهد بود. چون s,y تغییر نمی کند دیدگاه پایه پاسخ را نشان می دهد. برای مثال تغییر از   تا   را که در شکل 4.8 آمده است برای مسئله شرکت ویندوز گلاس در نظر بگیرید. حل کردن برای راه حل بهینه جدید الزامی نیست. چون مقادیر متغیرهای پایه در جدول  نهایی (ط) با دیدگاه پایه آشکار می شود.

کاربردهادیدگاه اساسی دارای کاربردهای مهم در زیر برنامه نویسی خطی است. یکی از این کاربردها شامل روش ساده سازی تجدید نظر شما می باشد. همانطور که در بخش قبلی (جدول 8-5) شرح داده شد. این روش از   برای محاسبه خود   فراتر می رود.کاربرد دیگر شامل تفسیر قیمت های سایه   که در بخش 7-4 شرح داده شده میس باشد. دیدگاه پایه نشان میدهد که   (مقدار z برای راه حل بهینه) زیر است.بنابراین برای مثال:برای مسئله شرکت ویندوز گلاس می باشد. این معادله فوراً تفسیر مربوط به مقادیر yi را که دربخش 7-4 آمده است ،را نشان میدهد.گروه دیگر کاربردهای مهم شامل عملکردهای پیش بهینه سازی (تکنیک بهینه سازی مجدد ، تجزیه و تحلیل حساسیت ، برنامه نویسی خطی پارامتری شرح داده شده دربخش 7-4) می باشد، که تاثیر ایجاد یک یا چند تغییر در الگوی اصلی را مورد بررسی قرار می دهد. فرض کنید که روش ساده سازی برای به دست آوردن یک راه حل بهینه (و نیز s,y) برای الگوی اصلی به کار برده می شود و سپس این تغییرات صورت می گیرد. اگر توالی مشابه عملکردهای جبری برای جدول اوسید بازبینی شده به کار رود. تغییرات حاصل در جدول نهایی چه خواهد بود. چون s,y تغییر نمی کند دیدگاه پایه پاسخ را نشان می دهد. برای مثال تغییر از   تا   را که در شکل 4.8 آمده است برای مسئله شرکت ویندوز گلاس در نظر بگیرید. حل کردن برای راه حل بهینه جدید الزامی نیست. چون مقادیر متغیرهای پایه در جدول  نهایی (ط) با دیدگاه پایه آشکار می شود.

فهرست برخی ازمطالب:

قیمت فایل فقط 32,500 تومان

خرید

برچسب ها : تحقیق با موضوع برنامه نویسی خطی

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر