امروز: چهارشنبه 10 خرداد 1402
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

دانلود پاورپوینت تبلیغات

دانلود پاورپوینت تبلیغات دسته: بازاریابی و امور مالی
بازدید: 1 بار
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 1458 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 50

تبلیغات از روشهای گوناگون و محیط های انتقال متفاوت صورت میگیرند روزنامه و مجلات ، آگهی های بازرگانی در تلویزیون ، رادیو ،سی دی های دولتی مدیا و انیمیشن ، پوسترها ،کتابها و از این جمله موارد می باشند در کشور ما نیز تا حد متوسطی از تبلیغات استفاده میشود که موثرترین آنها انیمیشن ها و تصاویری هست که به صورت تیزرهای تبلیغاتی از شبکه های مختلف سیما پخ

قیمت فایل فقط 31,200 تومان

خرید

مقدمه

انواع تبلیغات

Fog Screen

چگونگی کار دستگاه

ویزگی های دستگاه

مدل های مختلف عرضه شده از این دستگاه

موارد استفاده از دستگاه

معایب دستگاه Fog Screen

چگونگی توجیح اقتصادی Fog Screen  در ایران

تبلیغات در رسانه های ملی  ( تلویزیون ، رادیو )

مجلات و روزنامه ها

اینترنت و محیط های چند رسانه ای

استفاده از تابلوهای تبلیغاتی بیلبرد

خلاصه طرح تجاری

نوع صنعت و استراتزی شرکت

شرکاء و توجیه روند اقتصادی در این مجموعه

استفاده از شرکاء و ارایه سهام به آنها

توجیه اقتصادی

استراتزی بازاریابی

طرح توسعه در آینده

عملیات و تولید

چرخه عملیات

اسناد و مدارک مورد نیاز ( مرحله اداری )

ریسک های اقتصادی

پیش نهاد

کلیپ و عکس

     در دنیای اقتصادی امروز ، انواع محصولات و کالاها با اسامی متفاوت قابل دستیابی هستند و چیزی که آنها را از هم تمیز میدهد ، تعداد مصرف کننده آنها می باشد چه بسا بسیاری از محصولات از محصولات که به خاطر عدم شناخت کیفیت آن توسط مصرف کننده ، خریداری نمی گردد و برعکس کالایی دیگر که کیفیت پایین تری دارد ، درصد بالاتری از فروش را در اختیار گرفته و مشتری قابل توجهی نیز کسب میکند

     به راستی این وجه تمایز خرید بین محصولات مشابه به چه دلیل است ؟ اگر از نظر کیفیت باشد ، که مشتری طبیعتا جنس با کیفیت بهتر را می پسندد اگر از نظر قیمت باشد ، باز هم معمولا محصولات مشابه آن چنان اختلاف قیمت محسوسی نسبت به یکدیگر ندارند. پس مسئه باید چیزی فراتر از این موضوعات باشد .

    آری – مهمترین موضوع در مشتری مداری و رسیدن به درصد بالای فروش محصول تبلیغات است . تبلیغات یعنی معرفی محصول یا خدمت و تا قدری هم گفتن مزایای آن نسبت به دیگر محصولات و خدمات هم رده آن .همچنین پنهان کردن عیوب احتمالی آنها .

—

    تبلیغات سهم به سزایی را در فروش یک محصول دارا می باشد . به طوری که کارخانه ها و شرکتهای بزرگ دنیا هر ساله میلیون ها دلار صرف آگاهی رسانی و تبلیغات برای مصرف کنندگان خود میکنند . البته چندین برابر این مبلغ از طریق بالا رفتن آمار فروش عاید آنها میگردد .

    بسیاری از کارخانه ها و شرکتها در کشورهای توسعه یافته بنای اصلی و اساسی کار خود را بر پایه تبلیغات بنا نهاده اند تا جایی تبلیغات را یک هزینه نمی دانند . بلکه راهی برای معرفی و آگاهی رسانی عنوان میکنند . بسیاری از مدیران موفق دنیا در این زمینه با هم اتفاق نظر دارند که : " اگر می خواهی کسب و کاری را راه بیاندازی اگر فقط 100دلار دارید 90 دلار آن را به تبلیغات اختصاص بده و ما بقی را صرف تولید کن . زیرا همان تبلیغات می تواند اثر بخش ترین مسئله در فروش شما باشد ولی اگر همه 100 دلار را به تولید اختصاص دهید ولی آگاهی رسانی و معرفی محصول به مصرف کنندگان را انجام ندهید ، به زودی شاهد ورشکستگی زود هنگام شرکت خود خواهید بود .

     تبلیغات از روشهای گوناگون و محیط های انتقال متفاوت صورت میگیرند . روزنامه و مجلات ، آگهی های بازرگانی در تلویزیون ، رادیو ،سی دی های دولتی مدیا و انیمیشن ، پوسترها ،کتابها و ... از این جمله موارد می باشند در کشور ما نیز تا حد متوسطی از تبلیغات استفاده میشود که موثرترین آنها انیمیشن ها و تصاویری هست که به صورت تیزرهای تبلیغاتی از شبکه های مختلف سیما پخش میگردد.

    هرچه ایده طراحی و پیاده سازی یک تیزر تبلیغاتی حرفه ای تر باشد به تبع مخاطب را تحت تاثیر قرار داده و هنگام خرید آن تبلیغ در ذهنش تداعی می گردد و به او در خرید معقول تر کمک میکند به عقیده بسیاری از کارشناسان این جمله که : " کیفیت  ما بزرگترین تبلیغ برای ماست. " کاملا بی پایه و بی اساس است زیرا چه بسیارند شرکتهایی که محصولاتی با بهترین کیفیت ممکن تولید می کنند ولی باز هم فروش بالای خود را مدیون همین معرفی ها و تبلیغات می دانند به دلیل اینکه تصاویر حرکتی و فیلم ها بیشتر در ذهن و حافظه افراد پایدار خواهند ماند ، تبلیغات تلویزیونی موثرترین و در عین حال گران ترین در سطح دنیا می باشند .

فایل پاورپوینت 50 اسلاید

قیمت فایل فقط 31,200 تومان

خرید

برچسب ها : تبلیغات , انواع تبلیغات , تبلیغات در رسانه های ملی , استراتزی بازاریابی

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر