امروز: شنبه 13 خرداد 1402
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

تحقیق با موضوع بیماری ام اس ms

تحقیق با موضوع بیماری ام اس ms دسته: پرستاری
بازدید: 1 بار
فرمت فایل: docx
حجم فایل: 548 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 22

دانلود تحقیق با موضوع بیماری ام اس ms

قیمت فایل فقط 13,000 تومان

خرید

دانلود تحقیق با موضوع بیماری ام اس ms

قسمتی از این تحقیق :

تاریخچه MS:

سالها پیش درمانها مبتنی بر فرضیاتی غلط استوار بودند. اولین اشاره به این بیماری به سال ۱۳۰۰ میلادی برمیگردد. زمانیكه اعتقاد بر این بود كه اساسا این یك بیماری مذهبی است و مربوط به افرادی است كه گناه و معصیتی را نسبت به دیگران روا داشته اند همینطور اینكه بخشش و آمرزش نیز در این رهگذر معجزه محسوب میشد.

در سال ۱۸۰۰ میلادی درمانهاییكه برای این بیماری بكار میرفت عبارت بودند از : زالو انداختن – مالیدن ضماد روی پوست. درمان بوسیله برق نیز گاهی داده میشد نسخه ها شامل گروهی از مواد غیر معمول (عجیب) و سمی بودند مثل جیوه – جوهر گنه گنه و استراكنین.

جین مارتین شاركو یك پزشك تجربی در پاریس در اواسط و اواخر صده ۱۸۰۰ میلادی اولین توضیح آسیب شناسی بیماری را به بیماران و پزشكان ارائه داد شاركو دارو سازی را در دانشگاه پاریس مطالعه كرد جایی كه توانست تجارب بیماران و پزشكان را ادغام كند توضیحات بوسیله كالبد شكافی الگوهای آسیب شناسی بیماری ارائه شدند.

و...

قیمت فایل فقط 13,000 تومان

خرید

برچسب ها : تحقیق بیماری ام اس , MS , دانلود تحقیق درباره بیماری MS , تحقیق رشته پرستاری بیوشیمی , تحقیق پزشکی , تحقیق بیماری صب العلاج , تاریخچه MS , روند بیماری ام اس , تاثیر بیماری بر سلول ها , ضایعات و سلولهای گلبول سفید , علل احتمالی ام اس , سد مغزیخونی و چسبیدگی مولكولها

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر